| anonim_4396 a întrebat:

Hello. Sunt din Sibiu si as dori sa imi dati niste informatii in legatura cu examenele pentru admitere la liceele cu profil de filologie-intensiv engleza adica data cand sunt examenele, etc....Stie cineva? happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Examenul pentru intensiv-engleză se dă în a 2-a zi de liceu.Cel puţin, anul trecut aşa a fost happy.

| bobomada a răspuns:

Eu sunt din Bucuresti si examenul la romana este pe 25 iunie si la mate pe 27 iunie

| uzitarG a răspuns (pentru bobomada):

Imi pare bine! nu vorbeam de examenul de capacitate vorbeam de examenul care se da la intrarea la liceul pe care il vreau...de exemplu eu vreau sa merg la liceu cu profil de filologie-intensiv engleza si vreau sa aflu cand se da examenul. La aia ma refeream! Mersi oricum:*