| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu pe booking. com am inceput o rezervare dar nu am terminat-o, cum o anulez de tot? (imi apare "Continua rezervarea")

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca nu ai terminat o si nu ai primit confirmare atunci nu ai ce anula

| sierra1 a răspuns:

Închizi și gata (dacă n-ai făcut plata sau rezervare fermă)

| mihai69 a răspuns:

Nu poți anula ceva neterminat.
Dacă îți apare de câte ori te conectezi la booking, închide browserul și folosește un utilitar de ștergere a modulelor cookie (sau caută prin opțiunile din browser - unele știu să și le șteargă singure).