| dreamerlainen a întrebat:

Din punct de vedere al posibilitatilor de distractie, cum ar arata un top trei al oraselor europene?

15 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Amsterdam, Monte-Carlo(+ toata Coasta de Azur), Paris.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Amsterdam, Lisabona, Venetia. Dar sigur faci nedreptate altora si fiecare experienta e unica. Eu cred ca oriunde in Europa vei gasi ceva ce merita vazut, oriunde ai fi la maxim 2-300 km.

| inna a răspuns:

Venetia, Paris, Londra.

| Brigitta a răspuns:

Depinde ce fel de distractie vrei, ce te distreaza pe tine big grin (discoteci, shopping, muzee...)
Londra-palate f frumoase; stradute pavate inguste cu multe pub-uri, multe boutique-uri
Madrid-muuulte discoteci (latini, ca noi, stiu sa se distreze big grin ); mall-uri
Paris-Disneyland big grinbig grinbig grin
Roma-sculptura, pictura, aproape de Vatican.

| Dianna a răspuns:

Amsterdam, londra, ibiza

| Teooo a răspuns:

Paris, Londra, Amsterdam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Paris, București, Londra.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Top trei? Romania Bulgaria Albania laughing
- 3 orase de top pentru vizitat? Carlo Vivar (cehia ), Bratislava (Slovacia), Bruges (Belgia ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paris, Cairo, Lisabona

| christabell a răspuns:

St. Julians-Malta, Kos-Grecia, Ibiza-Spania sunt locuri in care te poti distra la maxim si ai si ce vedea intre distractii, asa ca nu sta pe ganduri!

| zemantex a răspuns:

Tirana, Palermo, Tiraspol happy Have fun and 9 lives

| ciumpalaku a răspuns:

Amsterdam
Berlin
Viena

| Candyman a răspuns:

Iti recomand Amsterdam pentru distractie

| malina444 a răspuns:

1.amsterdam...sigur te distrezi cel mai bine acolo
2. ibiza-spania
3.paris

| low.edit a răspuns:

Paris, berlin, londra