| CuTeGiRlDya a întrebat:

Dupa voi care e cel mai frumos loc de vizitat?

Răspuns Câştigător
| Mizore a răspuns:

cel mai frumos loc vazut vreodata spre care din pacate, nu cred ca voi mai avea sanse sa calatoresc, a fost in Caraibe, da ati citit bine, am fost in Caraibe acum mai multi ani intr-o croaziera. castigata cu revista Avantaje!
A fost atat de." de vis" incat multa vreme dupa aceea, nu imi venea sa cred ca eu am fost pe acolo big grin.Am calatorit pana la Roma cu avionul si acolo, dupa o noapte in Roma, am schimbat compania de zbor si am plecat in Guadelupa. Dupa 10 ore de zbor, am ajuns in Paradis
Ne-am imbarcat pe un vas de croaziera inalt cat un bloc cu 14 etaje si am inceput calatoria.
In fiecare zi vizitam o alta insula; astfel am fost in Antigua, St.Barth, St.Martin, Santa Lucia, Virgin Islands si chiar in Rep. Dominicana, pe o plaja privata. Am vizitat si Guadelupa.Si toate astea se petreceau in decembrie, cand la Bucuresti era un viscol naprasnic; Peisajele erau exact cum imi imaginam eu ca ar fi in Paradis sau cum am vazut in reclamele pentru destinatii exotice; dar acum eram si eu acolo!
A durat o saptamana si a fost cea mai frumoasa experienta de calatorie pe care am avut-o.Si pot spune ca am mai calatorit si pana atunci, si de atunci incolo, dar asa ceva nu am mai trait! Sunt foarte fericita ca am avut aceasta sansa cu care te intalnesti doar o data in viata
Sa aveti o zi frumoasa

19 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Din România, Sibiul şi Sighişoarahappy

| Robert a răspuns:

Mie imi place foarte mult Suceava.Este foarte frumos, ai ce vedea.

| InsaneDoll a răspuns:

Insulele grecesti...in special Santorini...e un visday dreaming

| InsaneDoll a răspuns:

Insulele grecesti...in special Santorini...e un vis day dreaming

| Oxanna a răspuns:

New Yorkul
sau daca nu. undeva intr-`un loc retras, unde esti doar tu si te poti relaxa in voie... fara telefon, laptop, tv sau alte derivatii
sau un STRAND!

| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Buna!
Eu as vrea sa vizitez intr-o buna zi hotelul"Burj Al Arab"
Pa Pa!

| Casandra a răspuns:

Taiwan,japonia,egipt,turcia

| SilentStriker a răspuns:

Parisul day dreaming

| alissu a răspuns:

Sibiul :X cel putin in Romania.in anul 2007 a fost capitala culturala din europa.
Hmm din Europa as alege Venetia
Din Asia as alege cu siguranta Japonia

| elena999 a răspuns:

Caraibe sau Hawai, pentru ca imi place sa merg la mare si dupa parerea mea, la mare te poti distra foarte bine.

| GeorgianaStefaniaa a răspuns:

Uite aici un site http://www.romanian-portal.com/......mania.html

mie mi-ar placea sa vizitez : pestera ursilor, castelul peles, castelul bran, castelul fagaras
Cateva manastiri: voronet, putna, sucevita
Cam atat:*

| 211wasgnij a răspuns:

Transfagaraseanul, baietii de la Top gear au spus ca acesta e cel mai frumos loc din tara noastra si-i cred.

Răspuns utilizator avertizat
| Luciii a răspuns:

Dupa mine cel mai frumos este Brasovul si mai exact Castelul Bran.Este un minunat loc de vizitathappySau poiana brasovuluilove struckEste un peisaj demn de invidie

| Maaaary a răspuns:

Pai... eu as spune ca in Bucuresti la Afi palace cotroceni... sper sa te ajute raspunsul meu

| blairelovesmusic a răspuns:

Orasul vostru natal.

| Alice1122 a răspuns:

Locul care este gratis

| HiNaTA_1788 a răspuns:

Romania - Bucovina si Delta Dunarii Fundita? big grin

| adelina_3560 a răspuns:

La munte ar fi frumos.