| eu1893 a întrebat:

E adevarat ca Guvernul American doreste sa inchida programul "Visa Lotery"? Sper ca nu. Astept cu placere raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| thealchemist a răspuns:

Tin sa te informez ca daca le faci jocul ei te vor pune pe o lista neagra si apoi nu vei mai lua visa nici macar daca te califici in mod legal. deci tu de ce crezi ca exista jocul asta daca nu sa-i faca pe fraierii care vor sa emigreze sa se dea de gol?

2 răspunsuri:
| Amelia94 a răspuns:

Asa se aude.nu stiu daca e un lucru bun sau rau.si @HerrDragos e loteria vizelor nu viselor.

| HerrDragos a răspuns:

Loteria viselor parca.da vor s-o inchida.