| Ady3835 a întrebat:

La ce este folositor programul autocliker? astept raspunsurile voastre, dau funda la cel mai bun raspuns si corect!

1 răspuns:
| asdfgh998 a răspuns:

Un program simplu cu ajutorul caruia va puteti programa mouse-ul sa click-uie singur, complet customizabil: puteti alege ce buton sa fie apasat, intervalul, pauze, numarul de click-uri, etc
Puteti folosi hotkey-ul ESCAPE in orice moment sa opriti autoclicker-ul. Autoclicker-ul arata/functioneaza cam asa: http://i20.tinypic.com/245k96b.jpg :) sper ca te ajuta:D