| ciprian_2247 a întrebat:

Cand un prieten adevarat te lasa tu ce faci atunci?
Mie nu mi s-a intamplat niciodata si nu stiu cum e asa ca astept raspunsurile voastre.

2 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

As plange, as intreba de ce mi se intampla tocmai mie asta dar...as merge mai departe si as incerca sa gasesc pe altcineva care sa-i ia locul.Motto-ul meu:Ai castigat? Continua! Ai pirdut? Continua!( viata merge inainte si trebuie sa tinem pasul cu ea chiar daca uneori doare)

| Rebe a răspuns:

Daca as fii intr-o perioada grea si ea/el mi-ar intoarce spatele propabil as simtii ca s-ar fi prabusit pamantul peste mine si as suferii/