| Girly97 a întrebat:

Este adevarat ca Spania a declarat stare de urgenta pana in mai 2021?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa pare, momentan dupa ora 23pm nu au voie sa iasa din case, doar muncitorii care lucreaza noaptea cu un act la mana doveditor

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu nu urmaresti stirile? Nu ai google? Caută si află de ce ne intrebi pe noi? Ai internet nu esti la capatul lumii fara televizor fara internet, informeaza te.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ei stare de urgenta inseamna ceva mai putin decat inseamna stare de alerta la noi
De altfel, si la noi starea de alerta e ceva mai mult si mai nedemocratic decat starea de urgenta

| Girly97 explică (pentru anonim_4396):

Cum ar fi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Girly97):

Pai au mai putine restrictii

| FabricantDeGunoi a răspuns:

Da