| Legos a întrebat:

E adevarat ca de pe 1 octombrie o sa bage iar stare de urgenta?

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mușcă ți limba

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine ti a zis?

| Legos explică (pentru suntserios):

Asa se vorbeste aici in Anglia la munca

| Werrich a răspuns (pentru Legos):

Ce treaba are Anglia cu România?

| Legos explică (pentru Werrich):

Eu vreau sa plec din Anglia in Ro in concediu.Si sefii intreaba daca sunt sigur ca plec.Ca cica de la 1 baga starea

| suntserios a răspuns (pentru Legos):

Acolo in Anglia e guvernul romaniei sau cum?

| Legos explică (pentru suntserios):

Asa mi-au spus sefii.Adica totusi e destul de multa discutie pe tema asta, au facut si sedinta si ma gandesc ca au ceva legaturi cu treburile astea

| suntserios a răspuns (pentru Legos):

Sefii tai sunt asa mari scule de au informatii de la guvernul romaniei direct?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de nr cazurilor de infestari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu de unde ai citit asta dar oficil NU s-a anunțat așa ceva.

| DeeaCarmen a răspuns:

Nu am auzit nimic. Dar am inteles ca mai multe regiuni din Marea Britanie or sa intre.

| DaryaDari a răspuns:

Nimeni nu stie. Sunt doar presupuneri si sa speram ca nu.