| Dany3103 a întrebat:

Este cineva din Constanta sau are careva idee cat cer astia care stau cu cheile la marginea drumului sau in gara si ofera cazare, daca a stat cineva si poate sa imi zica cum sunt conditiile si daca se merita. Astept un raspuns!

Răspuns Câştigător
| Reyko95 a răspuns:

Poi 50 de lei (vechi) fara conditi
Cu conditi de la 100 de lei in sus
Acuma nu stiu sigur pentru ca anul asta nu am fost acolo (merg acolo de mic) dar cam pe acolo se invart preturile (daca nu le.au marit)

Deci cum ti.am spus nu stu sigur...

6 răspunsuri:
| Reyko95 a răspuns:

Poi cand ajungi acolo ii spui sa iti arate o camera si daa iti comvine stai daca nu mergi la altcineva

Ca nu au toti aceleasi conditii

| Dany3103 explică (pentru Reyko95):

Si nu ai idee cam pe la ce suma se invarte o camera de asta? nu am fost niciodata asa si de asta intreb...

| Dany3103 explică (pentru Reyko95):

Ok, mersi pentru raspunsuri

| Reyko95 a răspuns (pentru Dany3103):

Poi 50 de lei (vechi) fara conditi
Cu conditi de la 100 de lei in sus
Acuma nu stiu sigur pentru ca anul asta nu am fost acolo (merg acolo de mic) dar cam pe acolo se invart preturile (daca nu le.au marit)

Deci cum ti.am spus nu stu sigur...

| Reyko95 a răspuns:

Daca* Convine* Scuze de greseli

| kaloma a răspuns:

De la 50 in sus.te duci si vezi conditiile.conteaza si zona, sa fie cat mai central sau aproape de mare.

| Kiduletsss a răspuns:

Avem noi o vila in Eforie Nord, conditii 100%, televizor, mobila(an fabricatie noiembrie 2011), apa calda si rece, pret 100 lei(negociabil)/noapte
Daca te intereseaza mesaj pe privatwinking