| sielCL2n31 a întrebat:

Hei. Cine a fost vreodata in germania? Adica dortmund.
Vrea sa stiu daca exista pet shopuri de pisici.
Vreau sa imi spuneti daca e mai frumos decat in romania, cum arata mai exact? Funda primului. Sau celui mai. Bun.

2 răspunsuri:
| babytommogirl a răspuns:

E la fel ca in Romania

| MihaelaDart a răspuns:

In Dortmund, normal ca exista asa ceva. este un oras destul de mare circa de 1milion de oameni. Nu am cumparat niciodata dintr-un petshop din Dortmund, in schimb mi-am clatit ochii intr-unul si mi s-au parut preturile maricele. Am preferat sa nu cumpar din astfel de magazine si sa aleg internetul unde-s mai ieftine decat in magazine si nu numai magazinul Kik unde acum au si pentru catei si pisici tot felul de accesorii, ca si hrana gasesti in orice supermarket din Germania. (Locuiesc in Germania in apropiere de Dortmund)