| Florentina_Bianca_2002 a întrebat:

Hei, peste 1 saptămână o sa plec într-o excursie cu dansurile.
Zice-ți-mi va rog ce as putea face în autocar ca sa nu mă plictisesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cărți poți citi și acasă, mai bine privește pe geam să vezi locuri noi, și călătoria face parte din excursie, nu doar destinația. Poți face și poze când ți se pare interesant.

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ia-ti o carte cu tine si citeste. Eu am venit de curand de la Cluj, 9 ore si ceva cu trenul. Am citit doua carti intregi, a fost super fain. Nu m-am plictist deloc, am ajuns acasa odihnita, relaxata si incantata de povestile citite

| Violleta2022 a răspuns:

Citesti, dormi, asculti muzica, cosi, impletesti, inveti, faci rebus, joci mim sau table, carti, samd.