| BuburuzaRed a întrebat:

Hei...vreau sa vizitez orasul New Orleans cu familia si ne interesam din ce in ce mai mult. Are cineva idee cat costa o seara la hotelul Andrew Jackson din Cartierul Francez? Am nevoie urgent, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Jeezy a răspuns:

Trebuie sa fie undeva intre 50$ si 100$ pe noapte...cam astea sunt preturile la hotel in america

3 răspunsuri:
| Karolina05 a răspuns:

Buna uite chiar aici poti vedea cit vor costa chiar citeva zile! atitea cite ai nevoie, http://www.tripadvisor.ru/......siana.html
daca nu intelegi poti schimba limba mmai sus...

| Karolina05 a răspuns:

Eu acolo am pus exemplu pentru tine insa tu schimba datele!