| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Vreau si eu sa stiu cate ore faci cu avionul din Rio de Janeiro, Brazilia pana in Düsseldorf, Germania. Daca nu stiti sigur cate ore macar aproximativ! Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faci 13-14 ore.

11 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

3 ore cu F16, nu a facut nimeni calatoria asta, ti-e lene sa intrebi sau vrei sa razi de oameni

| AnnaDllk a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Sti ceva? Este fix problema mea ceea ce vreau sa aflu! Si inca ceva. nu te obliga nimeni sa raspunzi la intrebare daca nu iti convine! A si apropo raspunsul tau este total pe dinafara. nu ai cum sa faci atat de putin!

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru AnnaDllk):

Siasa nu pleci

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru AnnaDllk):

Si asa nu pleci

| AnnaDllk a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Este fix problema mea ce fac!

| michelia a răspuns:

18 ore cu o escala ( se poate ajunge pina la 30 de ore, depinde de companie )
Am facut o simulare pentru martie si poti vedea aici unele variante ( uita-te in coloana a doua la ora de plecare din Rio si cea de sosire in Dusseldorf)

http://www.tuifly.com/Select.aspx

In varianta de aici faci intre 14 si 36 de ore:
http://www.farecompare.com/......earch.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

15 ore

| InVisible99 a răspuns:

Daca verifici pe site-ul aeroportului din Dusseldorf nu apare un zbor direct
http://www.dus-travelport.de/? pg=linienflug&mode=normal&action=search

| LollypopMe a răspuns:

12-13 ore.
Aproximativ.

| pLeX a răspuns:

Dar de ce nu suni la o agentie de turism?

| Alphabeat a răspuns:

In jur de 15 ore! big grin
Vrei sa te duci? smug