| sunshinecrisu a întrebat:

Hello TPU! As vrea sa merg cu cortul intr-o zona neamenajata. Cunosc legislatia in vigoare si ma intrebam daca stie vreunul dintre voi cum pot "evita" restrictiile happy
De asemenea, recomandarile de locuri sunt binevenite.

Merci anticipat tongue

Răspuns Câştigător
| AxelBv a răspuns:

Nu te amendeaza nimeni ca ai pus cortul intr-o zona neamenajata, cel mult intra ursul/lupul/mistretul/vipera peste tine in cort.

1 răspuns:
| StefanyaLove a răspuns:

E c-am periculos sa te duci intr-un loc neamenajat! De obicei e greu sa gasesti un loc neamenajat bun. Si nu prea e frumos cu cortul, crede-ma, mi-au povestit prietenele mele!