| madw_6466 a întrebat:

Hey, ce as putea sa fac in Mamaia timp de 8 zile seara? Tin sa mentionez ca am 14 ani si plec cu mamabig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre 4 si 5 poti face plaja. Seara poti citi o carte, sa discuti cu mama ta, sa asculti muzica, sa privesti peisajul ( daca ai balcon ), poti juca un joculet cu mama ta, va puteti uita la calculator, o plimbare scurta pe la 5-6.

6 răspunsuri:
| darikscumpik9 a răspuns:

Eu sunut din navodari deci stiu poti sa mergi in satul de vacanta sau la o terasa

| edda0309 a răspuns:

Mergi in satul de vacanta te dai pe alea, meri la ceva concerte cu mama ta, sau la cinematografu din aer liber.

| cristi 25 a răspuns:

Da ce nu poti face...sa te plimbi, baie in mare, restaurant, cu barcaa, pe plaja si mai cate o privire sa-ti limpezesti ochii dupe cate un cool...etc e multe sa faci la 14 ani ai tai.nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze am vrut sa spun televizor

| jonny_5226 a răspuns:

Du-te si te culca ca ai nevoie de somn

| EvilMo a răspuns:

Clar mergi pe faleza si iti cumper ceva de acolo