| anonim_4396 a întrebat:

Hey cum pot rezerva bilete la DisneyLnd de pe internet? Si daca pot merge la Disneyland daca am 13, ca merg cu parintii si fratele(3ani) ce ziceti? am voie?

4 răspunsuri:
| just for me a răspuns:

Dc sa nu ai voie?

| just for me a răspuns:

Http://www.munteniatravel.ro/......yland.html http://www.bilete-avion-ieftine.ro/......Paris.html mai cauta si tu, sunt o groaza de anunturi pe net, probabil trebuie sa suni sa, sau trimiti un mail si ei iti rezerva, nu stiu.si inca o data, dc sa nu ai voie? Disneyland-ul e pentru toti, adica daca parintii tai itra tu dc sa nu ai voie.la Disney pot merge si batrani, nu iti face griji, dar unde mergi, la Disneyland Paris nu? acolo gasesti multe anunturi pe net

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da normal ca poti merge cu parintii. laughing ai 13 ani, de ce sa nu te lase? ce, pe parinti ii opreste la intrare?

| deeapa a răspuns:

La Disneyland nu se rezerva doar poti sa ti le cumperi de pe net dar poti face asta si de acolo poti sa le cumperi pe loc.
da ai voie si daca fratele au nu a implinit ink 3 ani pentru el e gratistongue
bafta! e ff fain la disney merita sa mergi