| Xenia16 a întrebat:

La anul pe vara as vrea sa merg la mare.Stiti cumva cat ar costa trenu pana la Constanta si cazarea la hotel?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trenul intre 20 ron si 300 ron
cazarea intre 100 ron si 1000 ron

puteai sa spui si tu de unde esti, unde vrei sa stai samd, sau trebuia sa ghicim noi?

| mona a răspuns:

Pana la anul putem sa fim pe lumea cealalta, eu zic ca e prea devreme pentru ati face planuri cu un an inainte, nu ai specificat distanta dar oricum te costa aproximativ 1500 lei[drum, cazare+cheltuieli]

| anagrigx a răspuns:

Sa iei cu tine si cativa saci de vidat hainele; acestia scad volumul hainelor din bagaj cu pana la 75%; uite aici un site cu saci ieftini http://www.magazingradexpert.ro/......m-x-80-cm; se videaza cu aspiratorul, prin presare sau rulare. Succes!