| Elena_1558 a întrebat:

Imi dati si mie va rog frumos niste descrieri draguuute pentru hi5 sau macar about me de clasa a-5-a a-6-a...

Răspuns Câştigător
| Iasmiine a răspuns:

Ehh da helaauu. Despre mine? Dupa cum vezi, sunt Elena. Iti spun din prima : Daca nu iti place ceva de pe hi5'u meu apasaaa draga pe x-ul ala rosu de sus din dreapta.

Sunt :

• Fata simpla.care e foarte complicata.

• Fata care rade non-stop.chiar daca nu are motiv.

• Fata care vorbeste tot timpu`.

• Fata care poarta o discutie numai prin semne daca nu o interesezi.

• Fata care chiuleste pentru a merge in Intim la cafeaua de dimineata chiar daca ea are ore de la 14:00.

• Fata care detesta prietenii falsi dar ii accepta pentru ca si ea la randul ei face la fel altora...

• Fata care de indragosteste in fiecare zi de altu`.

• Fata care face 1000 de poze, dar ei ii plac doar 10.

• Fata care bea PEPSI non-stop.

• Fata care are zile in care nu`i sta bine parul`...

• Fata care o sa iti spuna mereu adevaru` chiar daca o sa te doara.

• Fata care cand e nervoasa o sa te bata o sa te injure.si apoi o sa te ia in bratze.

Nu ma suporti?
Asta e!
Nu pot face pe nimeni sa ma iubeasca asta depinde doar de altiiwinking.
Nu incerca sa ma judeci dupa 4-5 poze cum ca as fi fitoasa, orgolioasa etc.
Pentru ca tin sa te anunt ca nu e asa cum crezi tu;].
Cam atat despre mine. :*

3 răspunsuri:
| katy_8725 a răspuns:

Pai...eu eu sunt eu si atat u sunt elena ...si:
imi place:
-
sri u ce iti place

si ce nu

nu -mi place:
-

because i am elena and... is is it

pzl dai fundita?

| Adela50 a răspuns:

>»»-->-- Uita `te la Mn - -- Ce `mi place; X -

| CrySstynAa a răspuns:

Pai scrie tu ce-ti place si ce nu-ti placehappy...noi nu te putem ajuta daca nu stim ce-ti place si ce nuhappy