| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune va rog niste pensiuni de pe litoralul nostru ieftine cu vedere la mare cu balcon? Multumesc

3 răspunsuri:
| StefanRadu5846825 a răspuns:

Hotel Majestic Neptun-Olimp-Mamaia-Jupiter. Foarte ieftin si foare bun cu vedere la mare. Funda?

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Toate hotelurile au acum ceva low cost, depinde in ce statiuni

| pietrean a răspuns:

Daca te intereseaza, doar pentru tine, la cei 15-16 ani pe care ii ai,nu poti sa te cazezi,fara parinti,deoarece esti minora.
daca te intereseaza,pentru concediu in familie,pot sa-ti dau mai multe ponturi, rentabile, dar nu la noi in tara(sunt romanca, dar nu ma mai duc in tara, nici sa mi se dea biletul gratuit).