| zedx a întrebat:

In câteva zile plec cu avionul pentru prima oara, dacă eu dețin un elf bar (vape) reîncărcabil și îl pun în geanta cu laptop ul, este vreo problema, adică mi se umbla în ghiozdan și mi se scot chestiile afara?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce treabă are? Doar nu e drog.

| Violleta2022 a răspuns:

Il pui in bagajul de cala, nu cel de mana.

Da, la vama ti se poate rasturna ghozdanul si daca esti minor poti sa ai probleme serioase, fiidca-i ilegal detinerea si folosirea lui de catre un minor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu este nicio problema.
nu esti singurul care trece cu asa ceva de securitate, doar sa nu il folosesti

| mihai69 a răspuns:

Nu.

| Bogdan0783 a răspuns:

Cum a spus si suntserios nu este nici o problema cu exceptia faptului ca nu il poti folosi in avion!