| nickoli123 a întrebat:

In ce locuri frumoase pot sa plec la vara? Astept raspuns...Cel mai bun va primi funda Ms!***

2 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Daca ai spune si ce varsta ai(in "profil" nu ai vrut sa afisezi!), poate o sa primesti niste sfaturi concrete.Asa ca, de unde sa stim noi ce sa-ti recomandam, daca nu dai niste detalii.

| Mihaela1964 a răspuns:

Util ar fi sa specifici cam in ce zona vrei sa mergi, in tara sau afara, cat esti dispus sa cheltui. Locuri de vazut sunt cu nemiluita, e greu de spus ce-i mai frumos.Deocamdata iti trimit asta, poate te inspira:
http://www.romanian-explorer.com