| Gabiii_5091 a întrebat:

In ce oras din din lume a-ti vrea sa locuiti? in care credeti ca gasiti cele mai propice conditii big grin

Răspuns Câştigător
| Iuliaana a răspuns:

Paris (franta), ontario (canada) sau intr-un oras modern din america cum ar fi los angeles, new yorklove struck

20 răspunsuri:
| ancutsa410 a răspuns:

Brasov:X
nu neaparat de conditzii dar...

| Reinkaos a răspuns:

Oslo

| Gizăz a răspuns:

Din ţară nu „a-ş" pleca din Sibiu, nu sunt subiectiv când zic că e cel mai frumos oraş de la noi. Afară „a-ş" sta în oraşe precum Copenhaga sau Viena.

| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Firenze Italia este sufient si ma multumesc cu atat, dar ar fi bine si in los angeleslove struck

| denise_9126 a răspuns:

In LOS ANGELES (: sunt inebunita dupa America si tot ce tine de ea.

| Ingrid97 a răspuns:

Craiova sau Bucurestibig grin

| BalonashCuHeliu a răspuns:

In niciunalaughing

| rosto a răspuns:

Amsterdam big grin

| Iuliaana a răspuns:

Multumesc pentru funditawinking

| SEAL a răspuns:

LA 4 life

| inginer a răspuns:

Aici - adica Brasov. Si am venit aici din alt oras mare si cu faima de oras frumos.

| nicolletª. ܤ: a răspuns:

Pai in America... oriunde dar numai in America.:love struck[NY.], Bucuresti, Spania [pe insula Ibiza.

| Gabiii_5091 explică:

*yullyanNa01
si eu multzam happy
*ingineru
din ce oras ai venit, cu asa o faima thinking

| Bacemi a răspuns:

Viena cred ca e orasul pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brasov, Iasi sau Galati

| Psihiatra a răspuns:

Eu una, in Atena, dar cu criza asta...in rest as vrea in Calcuta-India sau la Rio.

| alexandrucr a răspuns:

1. Barcelona :X 2. Los Angeles 3.Amsterdam

| Barbie a răspuns:

Miami :X

| Anaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu as vrea in Japonia/China ::love struck
Dupa mine oamenii de acolo sunt cei mai avansati din punct de vedere mintal laughing.
Ei au cea mai noua tehnologie, si au o gramada de locuri interesante.Nu distrug ceea ce ii reprezinta ca popor si arta happy.

| lovenotsex a răspuns:

San Marino(capitala San Marino), Insula Skopelos(Grecia, in M.Egee):http://www.youtube.com/watch?v=_ZI_S9MqKrI