Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

In seara asta plec cu trenul si mi-am luat bilet la cuseta, faza e ca o sa iau cu mine un motanel, credeti ca o sa am probleme? Sper ca nu e interzis cu animale la cuseta - doar e un motan, nu caine thinking

6 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Nu o să ai probleme cu animalele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am avut noroc de un conductor foarte de treaba care m-a lasat cu el, cu conditia sa-l tin in cusca. Insa motanelul a dormit cu mine in pat, n-a miorlait, a stat cuminte big grin
A intrebat cineva ca de ce l-am luat cu mine... n-am avut cu cine sa-l las, d-aia.

| MioaraParalescu a răspuns:

Ce-ti veni sa iei si motanul cu tine?
Nu l-ai putut lasa acasa?laughing

| SunnyDay88 a răspuns:

Si care e diferenta intre motan si caine cand vine vb de acceptarea lor in anumite locuri? tot animale sunt, tot purici au.

din cate stiu nu e problema cu animalele pe tren dar ca sa fii sigur poti suna la agentie(sau gara si sa intrebi)

| anonim_4396 explică (pentru SunnyDay88):

Pai cainii sunt mai galagiosi si mai masivi (bine, acum depinde si de rasa). Purici pot avea si oamenii, nu numai animalele.

| alex040599 a răspuns (pentru SunnyDay88):

Draga,
Purici nu au animalele ingrijite.Chiar si cele de pe strazi sunt mai curate decat unii oameni.