| Faranume242424 a întrebat:

La Pegasus Airlines, pot face check in gratuit la Counter, se face și online gratuit ( am văzut pe aplicație ca se poate dar nu știu dacă e gratuit ) dacă fac check in online, cu bagajul de cala cum fac?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este gratuit. Doar daca il faci in aeroport te costa. In Luton, Anglia, te costa 60 de lire, acum un an.

| mihai69 a răspuns:

Check-in online e gratuit. La aeroport ar putea să te taxeze.
Bagajul îl predai la check-in pe aeroport.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1) gelozia e o prostie
2) daca unul are relatii sexuale in afar cuplului, asta nu trebuie sa insemne sfarsitul relatiei, intre voi sunt mai mult decat saruturi, exista iubire. E?