| AmericanStaffordshireTerrier a întrebat:

M-ar interesa cineva care cunoaste un veteran de razboi pentru un bilet dus-intros timis-buc. Veteranul sa fie din Bucuresti... Cinstesc omul nu-i problema asta. dar am nevoie urgent.

Răspuns Câştigător
| mihaipasager a răspuns:

Caută o ocazie ieftină, sau pune tu un anunţ gratuit (să te găsească ocazia pe tine) la www.pasager.eu

4 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

De ce costa mult mai putin biletu?

| AmericanStaffordshireTerrier explică (pentru FlorinDiablo):

132 parca full si 92 student
cu veteran. oho crede-ma ca sunt bine priviti big grin

Chiar nu are nimeni?

| FlorinDiablo a răspuns (pentru AmericanStaffordshireTerrier):

Eu am facut ruta Bucuresti busteni de 6 ori fara sa imi cumpar bilet nici odata m-a prins de cateva ori dar daca n-am avut bilet m-a dat jos la prima statie si m-am urcat iar

| AmericanStaffordshireTerrier explică (pentru FlorinDiablo):

Da, dar eu ma duc in timis cu un caine laughing nu prea e asa usor sa alergi cu cainele dp tine si nasu hop top dupa tine... naspa