| anonim_4396 a întrebat:

Ma pregatesc de concediu, plec in Grecia. Stie careva cum e in perioada asta a anului?

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Este una din perioadele cele mai bune ale anului... cald dar nu foare, apa buna, toata natura inflorita si neprafuita dupa o vara, grecii rabdatori (abia e inceput de sezon)... Drum bun si distractie la maxim. Cat esti acolo gandeste-te si la noi cei ce am ramas acasa.

| elena a răspuns:

Oooooooooooooooooooooooo! Concediu placut, Vremea va fi foarte buna. Te invidiez, dar de ce Grecia?

| bozo a răspuns:

Superb. Drum bun!

| SweeTLemon a răspuns:

SI eu plec luna asta in Grecia (Halkidiki) si este o perioada super... Tu unde mergi? Distractie

| madonica a răspuns:

Este cald in aceasta perioada, ai ales bine perioada caci in lunile iulie si august vremea este f.calduroasa chiar canicula.Concediu cat mai placut si Grecia este o tara faina si nu vei avea regrete sa o vizitezi.pup