| DeeGirl a întrebat:

Motive pentru care toata lumea ar trebui sa se mute in USA... Funtita pentru cele mai frumoasebatting eyelashes Si daca nu aveti motive nu scrietihappy Thank ubig grin

Răspuns Câştigător
| pinkpupix a răspuns:

Siguranta, un trai mai bun, respect, peisaj sublim, multi negrii love struck posibilitatea de a vedea starurile in carne si oase, distractie de calitate, mai multe sanse, salarii mai bune, banii au o mai mare valoare, totul este mai ieftin in comparatie cu Europa, exista posibilitate mai mare sa ai o masina frumoasa si benzina!

2 răspunsuri:
| iulyspy a răspuns:

E mult mai evoluata, ca tara, decat Romania, is multe motive
e o tara curata
are un sistem educational mai bun
strazile n-au gropi
autostrazi
viata "ca-n filme"
Hollywoodlove strucklove struck (filme, actorilove struck)
etc etc

| DeeGirl explică:

Mi-a placut aia cu multi negri:X