| annaZz a întrebat:

Neata', TPU! Sa-ncep cu inceputul...

In doua zile plec la mare, in Jupiter - CapAurora. (adica duminica). Am bilete la hotel Delta. (din Jupiter). As vrea sa aflu parerile celor care au fost acolo. Eu am fost in 2010 la California, si a fost super! Tinand cont ca Delta & California - cohotels, cred ca si Delta e dragut. Dar, pe net', AmFostAcolo.ro, am gasit numai pareri proaste atat pentru Delta, cat si pentru California.

Voi... ce parere aveti? happy

2 răspunsuri:
| Commandoo a răspuns:

Părerea mea este ca acolo este foarte frumos si linistitor sunt si fete si baieti frumosi sa stii Sper ca ti-a placut si iti urez DISTRACTIE PLACUTA!

| Mihai212 a răspuns:

Am fost la delta..Eu ce sa spun...Am fost impresionat.Conditiile foarte bune, si ceea ce mi-a placut a fost ca in aproape in fiecare seara concerta cate un artist cunoscut, gen Mihai Treistariu, Delia, etc.Si camerele de hotel sunt foarte bine intretinute, chiar sunt putin gelos, ca nu pot sa merg si eu zilele aceste.Ce sa mai, distractie placutahappy