| deeadeiutzastefii a întrebat:

Nu stiu unde sa ma duc in aceasta vara: la mare sau la munte? Va rog raspundeti-mi! Funda

2 răspunsuri:
| CaMeLeOnn a răspuns:

La mare se duce toata lumea si e mereu inghesuiala, eu unul prefer la munte (aer curat, peisaj frumos, pasarile canta, etc) e mai linistitor. Pe plaja duduie manelele e plin de cocalari etc. Distractie placuta

| mihai69 a răspuns:

Dacă tu nu știi, noi cum am putea să ghicim ce ar putea să te satisfacă ma mult?
Știi ceva? Mergi în Grecia, Croația sau în Italia, acolo sunt destule locuri unde muntele ajunge până în valurile mării. Poate acolo vei fi fericită!