| alexatina a întrebat:

O prietena mi-a luat bilet la Wizz și aș vrea sa anulez zborul, știe cineva cum?
Este luat cu email ei, cardul ei de credit, dar biletul pe numele meu

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Doar cine a facut cumpararea de bilet, il poate anula.
Tu doar nu te prezinti sa te urci in avion.

suntserios
| suntserios a răspuns:

"Pentru a anula rezervarea, conectați-vă și faceți o alegere din Profilul dumneavoastră WIZZ (în calitate de titular al rezervării). Dacă întâmpinați dificultăți, contactați Centrul telefonic Wizz Air."

Scrie destul de clar pe site la ei

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai ea il poate anula nu tu

| Dandiiiiiiii a răspuns:

Cere-i prietenei sa anuleze zborul. Ca la ea pe car se vor returna banii. Nu ii iei tu.