| TheThingThatShouldNotBe a întrebat:

Practica careva dintre voi "train hopping"? Adica sa sari pe un tren de marfa pentru a calatori gratuit dintr-un loc in altul. happy Eu tot vreau sa fac asta de ceva timp, dar vreau sa ma informez putin de la cineva care a mai facut-o. Deci daca sunt printre voi adepti al acestui mijloc de transport, da-ti-mi va rog niste sfaturi sau faceti un mic tutorial in comentarii. Mersi big grin

1 răspuns:
| vocea a răspuns:

In filme mai vezi asta, stai calm si nu o face asa ceva, gaseste altceva la fel de periculos dar cu mai multa siguranta