| Miru07 a întrebat:

Imi puteti da si mie un traseu pentru o excursie plizz... Sunt sefa clasei si este datoria mea. PS. : sunt din Pitesti ( sa ma scuzatzi daca scriu cv. gresit da' sunt noua)

Răspuns Câştigător
| ozn2012 a răspuns:

Curtea de arges - balea lac - sibiu - rm. valcea - pitesti

3 răspunsuri:
| Stefan1219 a răspuns:

Depinde ce vrei.
Si ce clasa sunteti...
Poti face la balea lac la vidraru la o manastire frumoasa din arges..etc frumos ar fi undeva la munte gen paltinis poiana Brasovbig grin

| ShyBirds a răspuns:

Buna! Noi (ma refer de aceasta data la clasa mea) am avut o excursie de trei zile in Maramures, la Baia Sprie cazati la Casa Olarului (chiar te rog sa cauti pe internet este extraordinara pensiune, facem oale de lut, mancare foarte buna) si mai puteti merge la Sapanta sau la Lacul Albastru. O idee de excursie mai scurta de 1 zi ar fi Castelul Huniazilor-Deva. Oricum ar fi sunt foarte sigura ca va veti distra foarte tare!

| Miru07 explică (pentru ozn2012):

Multumesc mult tuturor... Chiar sunteti prieteni nemaipomeniti! Voi aplica ideea ta. Ms. mult.