| mgtow a întrebat:

In cate zile v-a ajuns coletul din Spania in Romania prin atlassib si ati fost multumiti de serviciile lor?

Răspuns Câştigător
| Aleqa a răspuns:

In sfarsit ti-a aparut raspunsul. laughing
In 3 sau 4 zile, am impresia.

3 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Eu am trimis din Romania in Italia sau Grecia, parca, si sa stii ca coletul a ajuns unde a trebuit.
Am fost multumita. Iti recomand daca vrei sa trimiti si in Romania.

| mgtow explică (pentru Aleqa):

Cate zile a durat pana a ajuns?

| Aleqa a răspuns (pentru mgtow):

In sfarsit ti-a aparut raspunsul. laughing
In 3 sau 4 zile, am impresia.

| MihaelaDart a răspuns:

Cu Lilian Express curier Grecia-Romania, Romania-Grecia, o zi face. Sunt multumita de ei. Cu atlassibul nu l-am folosit pentru ca nu au reprezentanta in Salonic.