| ChiukiuHamsler a întrebat:

Care este cel mai bun site sa dai rezervare la anul pentru vacanta in Bulgaria si cat mai ieftin?

1 răspuns:
| Furnicuta000 a răspuns:

Vezi ca e o pagina pe Facebook (Aventurescu) unde gasesti oferte foarte bune (dar trebuie sa fii pe faza), de ex vacanta in Thailanda de 7 nopti cu 150 euro de persoana (cu tot cu bilete de avion), city break la Venetia cu 50 euro de persoana (la fel cazare si avion) plus multe altele, poate prinzi una si in Bulgaria. Dar nu poti sa iti alegi tu data. Ce face site-ul asta e sa gaseasca bilete de avion ieftine si cazare ieftina si sa prezinte oamenilor.