| marichel a întrebat:

Daca am 17 ani pot zbura din Uk in Ro (sunt cetatean roman) fara procura si fara insotitor de zbor?

Pe site ul celor de la wizz air am vazut ca pot face acest lucru dar sunt cam in dilemă. Dau funda! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Poți, desigur.

| LoredanaS19 a răspuns:

In Romania poti intra din orice ţara vrei tu, prietenul meu la 16 ani a intrat doar cu buletinul in Romania, nu ai nevoie decat de buletin atata tot. Multa Bafta si un drum bun happy

| Mircea049202 a răspuns:

Nu ai nevoie de procura si însoțitor de zbor pentru a zbura înapoi in Romania, in țara de naștere. In schimb pentru a ieși din nou din țara, trebuie sa ai 18 ani. Noroc!