| AnonymusXX a întrebat:

Salut, deci... daca i-au vaporul din anglia spre New-York imi trebuie viza?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca esti cetatean roman ai nevoie de o viza pentru SUA, altfel nu te lasa sa intri si n-o sa te lase sa te urci nici pe vapor. Numai bine!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu conteaza ca te duci cu avionu sau vaporul. atat timp cat esti cetatean roman ai nevoie de viza sa intri in USA

| roxaa15 a răspuns:

Binenteles orcarui cetatan roman ii trebuie viza pentru a vizita SUA

| Marius94_5839 a răspuns:

Depinde de vapor. Daca este de pasageri da, iti trebuie viza. Dar daca este de marfa, poti merge chiar pe gratis!

| valentino52 a răspuns (pentru Marius94_5839):

Asta daca muncesti acolo si fara viza nu vei parasi rada..nu te lasa sa cobori de pe vapor!