| Viitorulapropiat a întrebat:

Salut, maine plec intr-o excursie de o zi cu scoala, la Bran.Cati bani sa-mi iau la mine? Si este chiar atat de infricosator, precum se spune?

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci, daca mancati la restaurant sau nu, daca vrei sa iti cumperi ceva sau nu.

Bran nu e un castel infricosator, e doar o chestie de marketing. Mai mult de un culoar ingust pietruit si ceva mobilier vechi nu o sa vezi nimci altceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

50-100 lei
Dmnnnn ia-mă cu tine la Bran te rog din suflett. Aproape de Bran este tabăra unde am fost la sfarsitu lu a 6 a.Au fost cele mai faine 5 zile din viața mea.

| ALOALO123 a răspuns:

Nu e de loc infricosator. Guvernul a spcos camerele "inspaimantatoare" sau camerele Dracula.
Daca pleci doar o zi cu cred ca ai nevoie mai mult de 50 lei.

| andreiITB a răspuns:

Nu e atat de infricosator si ia-ti cam 100 de lei sa fii sigur ca nu pierzi nimic in cazul in care mai faceti ceva ne programat

| Vlăduț_Vlad_2002 a răspuns:

Ai nevoie de 100-150, daca esti obsedat de cumparaturi! happy

| BroascaCuElice a răspuns:

Orasul e unul cu preturi ridicate deci daca vrei sa iti cumperi ceva sau alte chestii ai nevoie de ceva bani

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru ALOALO123):

Guvernul a scos camerele Dracula? wtf...

| K0sti a răspuns:

Ia si niste pampersi la tine, ca nu se stie...

| Florentina9210 a răspuns:

In jur de 200 de ron, ca sa iti ajunga. Poate mai vezi vreun suvenir, sau sa iti iei ceva de mancare.
Nu e chiar asa infricosator, are acel spatiu, cu un aer vintage, si camerele sunt atat de dragute si simple, atat de modeste. Mi-a placut la nebunie, cand am fost cu familia si cu un prieten, acum 2 ani.

| sublime89 a răspuns:

Depinde de cat esti de curajos. laughing

| ALOALO123 a răspuns (pentru suntserios):

Daca nu sti nu critica pe alti. Eu am fost acolo la 5 ani si erau camere "horror" in care daca intrai erau sperietori care iesau din pereti, se auzeau sunete ciudate etc.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru ALOALO123):

Si le-a scos guvernul? looool

| Viitorulapropiat explică:

Multumesc pentru raspunsuri.Am fost ieri si a fost minunat, insa n-a fost mai deloc infricosator...am avut la mine 100 de lei, si m-am intors si cu rest acasa. Nu mai bine.