| CatalinAlex888 a întrebat:

Salut.Merg in excursie cu tata în Barcelona și mi-a spus că vom vizita și Andorra.Am auzit ca acolo sunt preturile mai mici.M-ar interesa în magazinele precumtongueull and Bear,H&M,Muzee,Kenvelo,Time Out,Addidas, Nike.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa si? ai vreo intrebare sau doar te dai mare?

| anonimg a răspuns:

Nu te gândi că o să faci shopping acolo.
Excursia este pentru vizitat orice; mai puțin pentru magazine de cumpărături.
Suveniruri găsești la orice colț de stradă, si nu face parte din shopping. Dar magazinele menționate de tine fac parte din shopping.

| mudokins78 a răspuns:

Şi noi ce ar trebui să spunem acum? -vacanţă plăcută?
Noi trăim în România şi tu vrei să îţi spunem preţurile la **** ăia?

| FaraNumePls a răspuns:

Distracție plăcută

| Justkpopergirl a răspuns:

Nu este o diferență mare de preț. Doar dacă vrei să îți cumperi aparatură electronică, acolo chiar se vede diferența.
Dar în rest sunt aproape aceleași prețuri. ^^