| Floreenofficial a întrebat:

Salut! Nu am fost niciodată în afara României, voi?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Am fost. La muncă.

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am fost.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu am fost nu e bani

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Toate au un început.
Dacă știi engleză, te simți ca acasă în majoritatea țărilor.

| ReddY25 a răspuns:

Eu da, dar mai de mult în Italia(Roma și Palermo) și Spania(Barçelona)

| Caro34 a răspuns:

Bună! Sunt în străinătate de peste 10 ani și mă simt ca acasă! Puțin schimbat față de la noi... Numai bine!

| CleanHeart a răspuns:

Am stat in 2 tari dar tot in Romania dulce amara m-am întors

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost, in Harghita și Covasna. La cât ungurește se vorbește acolo, ai impresia ca ești în Ungaria.

| Smmo a răspuns:

E bine sa vizitezi diferite locuri ca sa-ti dai seama unde ti-ar conveni sa traiesti.
Am fost in Franta. Mi-a parut bine ca m-am intors si ca n-au facut ai mei greseala sa ne mutam acolo, cum fusese planul. Nu merita. Nu mi-ar fi oferit nimic important in plus.

| Konstantinos99 a răspuns:

Tu faci locul sa fie special, uitate prin tara gasesti multe lucrurii care in afara se viseaza sa le vezi in natura dar si istorie, si te poti extinde la vecini dupa ce termini: Serbia 100% recomand, la granita se vorbeste romana clar, Bulgaria, Republica Moldova(tot Romania).Ma dus Dumnezeu peste tot, a fost super si simt ca mai are pregatite surprizehee hee)

| suntserios a răspuns (pentru Konstantinos99):

Te dus peste tot ai tu ai rămas doar cu Bulgaria și Republica Moldova în minte?

| ponturi a răspuns:

Am fost in Bulgaria si Kirghistan.