| shelly_4869 a întrebat:

Peste cateva zile voi pleca in Bergamo cu Wizzair si chiar daca am studiat regulile referitoare la bagaje, nu imi este clar daca pot lua cu mine (la cabina) servieta cu laptop si umbrela.Aceste articole sunt permise de Carpatair sau Tarom.cu Wizzair nu am mai fost pana acum, iar pe site-ul lor nu precizeaza nimic.Imi puteti impartasi din experienta voastra? Va multumesc mult!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De regula umbrelele sunt interzise, iar laptopul permis
telefoane de contact : http://wizzair.com/about_us/contact_us/
este mai sigur sa-i suni, de altfel in textul despre bagaje, e mentionat ca trebuie sa le ceri parerea in momentul rezervarii, daca iti dau ei acordul e OK
chiar daca ai rezervat deja, merita totusi sa suni si acum, nu e prea tarziu
drum bun