| Marjuddjeje a întrebat:

Salut prieteni, e ceva important aveti idee cat costa biletul de la Bucuresti pana la Resita cu trenul de la Gara de Nord? E important va rog multumesc.

10 răspunsuri:
| AmandinaDragan a răspuns:

CFR Călători
115, 5 lei Casa de bilete
110 lei Online/ATM
IR 72 R 9169
11 ore 58 min

https://bilete.cfrcalatori.ro/ro-RO/Rute-trenuri/Bucuresti-Nord/Resita-Nord

| Marjuddjeje explică (pentru AmandinaDragan):

Nu merg cu cfr-ul

| Marjuddjeje explică (pentru AmandinaDragan):

Nu e 12 lei biletul? Ceva de genu

| Marjuddjeje explică (pentru AmandinaDragan):

Si merg doar eu sunt singura persoana nu merg cu mai multi

| AmandinaDragan a răspuns (pentru Marjuddjeje):

Pretul e pentru o persoana. Intra aici sa vezi cu ochii tai :https://bilete.cfrcalatori.ro/ro-RO/Rute-trenuri/Bucuresti-Nord/Resita-Nord

| Marjuddjeje explică (pentru AmandinaDragan):

Si pot sa cumpar personal bilet si sa plec in ziua asta

| AmandinaDragan a răspuns (pentru Marjuddjeje):

Pai ce ai intrebat aici:""Salut prieteni e ceva important aveti idee cat costa biletul de la Bucuresti pana la resita cu trenul de la gara de nord e important va rog multumesc?""
Nu ai intrebat de tren?
Cu masina personala - 6 h 54 min (552 km)
prin A1 și E81
6 h 29 min fără trafic
Pe jos: 96 h (470 km)
prin DN7A
3.185 m · 3.341 m
Costul calculeaza-l singur/a. Mancare, cazari intermediare, etc.

| AmandinaDragan a răspuns (pentru Marjuddjeje):

Esti troll?

| suntserios a răspuns (pentru Marjuddjeje):

12 lei? Hahaha