Întrebare recomandată | dantul a întrebat:

Sunt interesat de cazare in statiunile Olimp, Neptun sau Costinesti la vila sau casa, in aproprierea plajei pentru 2 familii x2 copii.Perioada 20 iulie-31 iulie. La preturi convenabile. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Georgyanna97 a răspuns:

Te poti caza la Vila Oceanic din Olimp.E super iubitul meu a lucrat 2 ani pe timp de vara ca ospatar acolo!

3 răspunsuri:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Nu vei gasii.Perioada aceea este in full sezon.Adica preturi maxime si nebunie.Din august incep ofertele de extrasezon

| mihai69 a răspuns:

Mergi la o agenție de turism. Sau folosește cu succes booking.com sau turistinfo.ro
Plus AmFostAcolo.ro pentru a afla impresii reale de la turiști care au beneficiat de cazare la unele dintre cazările pe care le poți afla de la site-urile de mai sus.
Tot pe AmFostAcolo poți solicita și recomandări de la utilizatori, poate au date mai recente decât ceea ce e deja publicat pe sait.

Răspuns utilizator avertizat