| σαηα a întrebat:

cum sa fac la geografie o tara care sa atraga cat mai multi turisti. trebuie sa alegem o tara dintre:Germania; Ungaria; Romania; Italia; Spania; Grecia

Răspuns Câştigător
| suffarstar a răspuns:

Pai fa despre Grecia, spui ce vestigii are, muntele Olimp, marea Egee, ce mai e pe acolo, si recomanda un hotel de acolo, ii faci o mica caracterizare, spui cate stele are hotelul etc

3 răspunsuri:
| AlinaOneDirection a răspuns:

Pai poti spune ce atractii turistice are, pentru ce e unica si trebuie vizitata. Scurt si la obiect! Bafta.

| Mihaela1964 a răspuns:

Pentru ca suntem romani si ne iubim tara cred ca frumos era ca tema proiectului sa fie Romania. Vorbesti despre Delta, Marea Neagra, Sarmisegetuza, Bucovina, Valea Oltului...dar cate nu sunt de vazut si laudat in Romania!

| KidzOne a răspuns:

Eu as zice Grecia pentru ca in Grecia sunt multi zeii multe obiceiuri.Si mai e si o tara frumoasa deci iti recomand Grecia. Funda?