| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU
Intentionez sa vizitez Africa dar am gasit doar bilete de avion f scumpe.
Imi poate spune cineva unde pot gasi un pic mai ieftin? Mentionez ca acolo am pe cineva doar biletul in platesc. faza e ca am mai auzit oameni care au luat bilete relativ ieftine ca sa mearga pe alte continente.
Funda

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Direct pe site ul companiilor aeriene.
nu vei gasi in alta parte bilete mai ieftine.
si eventual cu mai multe escale

| mODIN a răspuns:

Cauta pe vola.ro zboruri catre mai multe tari sau orase diferite. Acolo primesti de obicei cele mai bune oferte si poti compara.

| FreddieM a răspuns:

Când vrei sa zbori? Și ce tara?
Cheers

| MistarGoGu a răspuns:

Încearcă sa folosesti VPN * ( retea virtuala privata ) cand faci rezervări de bilete! Iti ascunde IP-ul de Romania!
Vezi Daca poti pleca de pe aeroporturi mai mari CDG Paris sau Frankfurt / Main. Depinde CE TARA / perioadă. Țările turistice des vizitate au preturi mai mici ca sunt pline avioanele... in tari mai dubioase unde NU merge des lumea normal ca sunt mai scumpe *( R D Congo, Nigeria )!

| Dragobeta a răspuns (pentru MistarGoGu):

"Încearcă sa folosesti VPN * ( retea virtuala privata ) cand faci rezervări de bilete! Iti ascunde IP-ul de Romania!"
Cum se face asta? Vreau sa invat si eu. Multumesc.

| Beavis a răspuns:

Eu am fost in Maroc, combinație wiizz + Ryan, cu schimbare la bergamo

| Beavis a răspuns:

Motor de căutare zboruri poate fi și kiwi.com.

încerca și pe Pegasus. aia zboară tot din Istanbul, sabiha goken. cu schimbare...