| BulinaAlbastra a întrebat:

Salut TpU! Va rog sa ma ajutati in gasirea unor oferte convenabile pentru un sejur in strainatate in UE. Cei care ma ajuta dau funda!

1 răspuns:
| Anonimul3315 a răspuns:

Te pot ajuta eu depinde in ce oras esti dac esti prin alba iulia atunci iti ia vreo 8 ore sa ajungi poti sa mergi in bulgaria hotel dolphin platesti doar ca sa te cazezi si iti da o bratara care o tii tot restul vacantei ca sa isi dea seama lumea ca esti cazat si intr-un fel bratara eu un acces la restaurante si piscina imediat ce te-ai cazat totul e gratis mancarea gratis doar tarabele care nu fac parte din hotel nu-s gratis in rest e gratis iti urez distractie placuta