| 10Bubico a întrebat:

Vreau sa plec cu autocarul din Vienna.Am gasit pe net si este un autocar din Vienna pana la Filiasi si scrie ca joia nu circula.Asta inseamna ca circula de luni pana duminica in afara de joi? La companie imi scrie ca e din Bistrita si imi apar niste numere de telefon.Trebuie sa sun la un numar de telefon sa cumpar bilete? Cum se procedeaza?

Răspuns Câştigător
| DespreHostel a răspuns:

Salut Rotaru_Adrian_1999, daca nu ti-ai gasit inca aici ti-am gasit mai multe variante http://www.autogari.ro/Transport/Filiasi-Viena si o sa vezi in partea drepta zilele in care circula.

Da, trebuie sa suni sa-ti faci programare.

Toate cele bune si sper ca ti-am fost cu folos.

| 10Bubico explică (pentru DespreHostel):

Multumesc,dar am ajuns acasa. Oricum o sa iti dau funda.