| Komarov a întrebat:

Salut, un amic de-al meu ar dori sa facem o vizita in Albania mai exact Tirana, vreau sa stiu parerea celor care chiar au fost acolo sau care sunt de acolo, am intrat pe site-ul ambasadei si prezinta ca totul sa fie in regula, in ciuda majoritatii care spun ca Albania este condusa de Mafie, furtul de masini si traficul de droguri, intrebarea mea este sigura de vizitat?

1 răspuns:
| JackyMarcaggi a răspuns:

Am fost la inceputul lui iunie in Albania, nu numai in Tirana. Nu ai de ce sa-ti faci probleme in legatura cu siguranta. Foarte multi tineri vorbesc engleza, insa mult mai multi albanezi vorbesc italiana si in general sunt prietenosi cu turistii.