Întrebare recomandată | maggo7 a întrebat:

Am tot cautat pe internet si n-am gasit nimic desi la telefon imi ziceau ca undeva ar fi afisat. Sunt din Bucuresti si trebuie sa ma cazez in weekend la Hotel Occident din Barlad, ar putea cineva sa imi spuna planul lor tarifar?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

La ce am citit despre ei, cred că mai bine cauți în altă parte cazare...

| KodrutZ a răspuns (pentru mihai69):

La cum e Birladul, cred ca mai bine cauta cazare in alt oras. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la ei, nici eu nu am gasit pe internet oferte ceva. suna direct la ei si intreaba-i bai nene cat este pentru un sejur sau pentru o noapte ce doresti tu.

| maggo7 explică (pentru anonim_4396):

Am sunat i-am lasat numele etc. dar se auzea ca dracu si avand si accent si fiind putin in varsta omul, mi-a fost greu sa il inteleg ideea e ca voiam sa stiu totusi, in perspectiva, in prealabil

| Clausd10 a răspuns:

Pentru recenzii, tarife si rezervari cauta-i pe Booking.com Am gasit multe locuri de sedere prin tara cu ajutorul lor

| MariuS88c a răspuns:

Suna la ei incearca sa ai rabadare si sa te intelegi cu ei.