| Hkhtfcvhu a întrebat:

Salutare TPU, unde pot găsi parcare in zona târgului de craciun din sibiu? Cu plată, fară plată doar să fie

Răspuns Câştigător
| vlllaaddd a răspuns:

Salut, poti gasi la cazarma 90 sau langa ramada

la cazarma 90 trebuie neaparat sa platesti, ca altfel nu poti sa ieși din parcare, dar acolo langa ramada nu trebuie neaparat sa platesti, adica e un autonomat pentru bilete de parcare dar nu e obligatoriu sa platesti daca nu vrei, dar daca o sa treaca politia pe acolo si se va uita la fiecare masina daca are sau nu bilet atunci o sa te sanctioneze

| Hkhtfcvhu explică (pentru vlllaaddd):

Mulțumesc mult!

| vlllaaddd a răspuns (pentru Hkhtfcvhu):

Cu drag, distractie placuta! happy

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista o parcare mare un fata hotelului Continental

| Holiday a răspuns:

Vis a vis de Hotel Continental Forum. O gasesti pe googlemaps "Parcare Cazarma 90".

| Hkhtfcvhu explică:

Nu e privată? Sau departe rău? Intreb deoarece eu sunt din mures si nu stiu nimic in zona aceea

| vlllaaddd a răspuns (pentru Hkhtfcvhu):

Parcarea aceea e fix langa centru si poti parca acolo masina

| oanarus997 a răspuns:

Poti gasi in orasul de jos, pe strada faurului si turnului, mos ion roata si mai incolo catre piata cibin